Kinga Biedroń

Opiekunka w żłobku

Od 2013 roku realizuje się w pracy z małymi dziećmi. Od 2015 roku, kiedy ukończyła kurs kwalifikacyjny dla Opiekunów dziecięcych w żłobku, profesjonalnie zajmuje się opieką nad dziećmi do lat 3 w żłobku.

Stale podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie studiuje na drugim roku na wydziale Pedagogicznym, Kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; specjalność: nauczycielska na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie.

Praca z dziećmi pozwala jej także wykorzystywać posiadane talenty. W swojej pracy aktywnie umiejętność gry na fortepianie oraz zdolności manualne.

img_1129

Paulina Gądek

Opiekunka w żłobku

Jestem absolwentką Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z plastyką oraz Pedagogiki Inkluzywnej ukończonej na Krakowskiej Akademii. Od kilku lat zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi na różnych szczeblach edukacji. Od 2 lat pracuję z najmłodszą grupą dzieci do lat 3. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności plastyczne oraz nie boję się nowych wyzwań. Posiadam również kwalifikację umożliwiające mi prace z dziećmi niepełnosprawnymi. Dzięki pracy w żłobku spełniam się zawodowo i poszerzam swoje doświadczenie.

Patrycja Korwel

Opiekunka w żłobku

Jestem na pierwszym roku studiów Pedagogiki Przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach.

Od dłuższego czasu realizuje się w pracy z dziećmi. Od 2017 roku, po ukończeniu kursu kwalifikacyjnego dla Opiekunów w dziecięcych w żłobku lub klubie dziecięcym profesjonalnie zajmuje się opieką nad dziećmi do lat 3. Mam zdolności plastyczne, które wykorzystuje w pracy z dziećmi.

Praca w żłobku przynosi mi dużą satysfakcję i realizuje się zawodowo.

img_1124
img_1127

Zofia Biernat

Opiekunka w żłobku

Bardzo lubię dzieci i to skłoniło mnie do rozpoczęcia kursu opiekuna w żłobku. Mam dwójkę starszych dzieci, które inspirują mnie i podsuwają mi dużo pomysłów do zabawy z dziećmi. Podejmowałam różne rodzaje prac ale praca z dziećmi zawsze mnie pasjonowała i chcę podążać w tym kierunku.